Živě

Plechová prsa a červená hlava! Anglie hltá lahůdky i mimo bitvy o titul

30. dubna 2019 12:27 - Londýn

Albion sleduje nejen vypjatou bitvu o mistrovský titul, ale třeba také o start v příštím ročníku fotbalové Ligy mistrů. Lahůdkové góly však padají i v dalších zápasech Premier League, v nichž špičkové týmy nevystupují. Poslední kolo bylo názornou ukázkou. V přiložených videích se můžete podívat na dvě trefy, které se zařadily k evropským gólům víkendu.

DIGI CZ

Mám prsa plechová, může se pyšnit José Salomón Rondón. Především venezuelský útočník Newcastlu se zaskvěl při úvodním gólu v Brightonu. Hrudí sklepl míč na Ayozeho Péreze, který nechytatelnou ránou dílo dokončil.

Nadšení neskrýval ani exsparťanský brankář Martin Dúbravka, který parádu náležitě oslavil. Domácí pak stihli vyrovnat na konečných 1:1, takže stále živí naději na záchranu.

Sestřih utkání 36. kola Premier League: Fulham - Cardiff

DIGI CZ

Další spektakulární gól byl k vidění v utkání Fulhamu s Cardiffem, tedy dvou týmů ze sestupových příček.

Domácí Cyrus Christie si povodil obránce soupeře, nabil Ryanu Babelovi a nizozemský světoběžník s načerveno obarvenou hlavou se trefil přesně do levé šibenice. Postaral se tak o jedinou branku utkání.

Fulham jistě sestupuje, Cardiff stáhl nejspíš s sebou...

dos, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..