Rubriky:

Anglie

Chelsea údajně dovolila Sarrimu převzít fotbalisty Juventusu

31. května 2019 21:24 - Londýn

Vedení Chelsea údajně souhlasilo s rozvázáním smlouvy s trenérem Mauriziem Sarrim, aby tak mohl převzít fotbalisty Juventusu Turín, u nichž po pěti letech skončil Massimiliano Allegri. S informací přišla italská televize Sportitalia. Šedesátiletý Sarri přitom ve středu dovedl Blues k triumfu v Evropské lize po finálovém vítězství nad Arsenalem a navíc má smlouvu na další dva roky.

 

Darko Bandic, ČTK/AP

Sarriho agent Fali Ramadani se podle televize sešel s představiteli Chelsea, od nichž získal pozitivní odpověď.

Sarri přišel do Londýna loni v červenci po třech letech strávených v Neapoli. V Premier League se Chelsea umístila na třetí pozici. Po triumfu v Evropské lize Sarri prohlásil, že si s vedením klubu promluví o své budoucnosti. S angažmá v Anglii je spokojený.

Hořké Čechovo loučení. Finále s Chelsea se proměnilo v tryznu pro něho i Arsenal

"Měl jsem nějaké problémy, ale od února se můj vztah s týmem změnil. Možná jsem se také změnil, ale cítím, že se z Chelsea stává moje mužstvo. Myslím si, že si zasloužím být trenérem Chelsea, ale je to jen můj názor, který nestačí," řekl Sarri.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..