Norwich - Leicester 1:0Norwich porazil třetí Leicester a udržel si naději

Londýn/Praha

Poslední Norwich využil aktuální špatné formy Leicesteru a třetí tým tabulky anglické fotbalové ligy v předehrávce 28. kola porazil 1:0. Nováček si první výhrou po více než měsíci udržel naději na setrvání v Premier League, k záchraně mu chybějí čtyři body.

Fotbalisté Norwiche City Jamal Lewis (vlevo) a Max Aarons zdraví fanoušky po výhře nad Leicesterem.

Jediný gól zápasu vstřelil krajní obránce Jamal Lewis, jenž se v 70. minutě trefil krásnou křížnou střelou z rohu pokutového území. Zajistil tak Norwichi pátou výhru v sezoně a první po čtyřech zápasech, v nichž City získali jen bod.

Leicester porážkou na hřišti outsidera potvrdil, že se v posledních týdnech trápí. Neskóroval potřetí za sebou, i kvůli tomu, že s poraněním lýtka zůstal doma jeho nejlepší střelec Jamie Vardy. Do branky dnes sice dostal míč ve 49. minutě Kelechi Iheanacho, ale gól nebyl uznán kvůli hraní rukou.

Leicester zůstane třetí i po tomto kole, čtvrtá Chelesa na něj ztrácí šest bodů.