Rubriky:

Anglie

Zastaví se i Premier League? Nejmenovaný klub má podezření na výskyt koronaviru, testy podstupuje celý tým

12. března 2020 14:41 - Londýn/Praha

Všichni hráči nejmenovaného celku Premier League dnes podstupují testy na nový typ koronaviru. Klub k opatření přistoupil poté, co tři fotbalisté vykazovali symptomy nemoci Covid-19. Výsledky testů mají být známy v pátek. Informoval o tom server deníku The Telegraph.

 

Jason Cairnduff, Reuters

Podle dostupných informací jeden z hráčů ostrovního celku vykazoval symptomy nemoci už na začátku týdne. Zůstal kvůli tomu v domácí karanténě. Fotbalistovi se následně udělalo dobře, ale mezitím prý začaly stejné problémy u dvou dalších hráčů. Klub proto přistoupil k plošnému testování na koronavirus.

Pokud se nákaza potvrdí, s téměř stoprocentní jistotou by to znamenalo odložení víkendového zápasu tohoto nejmenovaného klubu. S velkou pravděpodobností by se ale případná opatření týkala dalších zápasů.

Premier League už dříve oznámila, že duely se budou hrát za zavřenými dveřmi. Situace ohledně nemoci ale v posledních hodinách rychle eskalovala a k pozastavení nebo rušení soutěží už došlo v Itálii, Španělsku a v dalších zemích Evropy napříč mnoha sporty.

pb, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..