Rubriky:

Anglie

Michael Owen vydrží v Newcastlu do konce sezóny

22. prosince 2008 20:25 - LONDÝN

Anglický fotbalista Michael Owen v zimním přestupovém období z Newcastlu neodejde. Devětadvacetiletý útočník v reakci na sílící spekulace o přestupu prohlásil, že v klubu zůstane minimálně do léta, kdy mu vyprší smlouva.

"Doufám, že to bude bráno jako pozitivní krok, nerad bych slyšel, že nejsem loajální," citovala Owena agentura AP. "V klubu jsem spokojený a jde mi jen o to, všechno si v klidu promyslet. Před týdnem mi bylo 29, takže další krok v kariéře pro mě bude hodně důležitý," dodal.

Owen prohlášením reagoval na spekulace, které se v Anglii rozhořely poté, co nedávno odmítl nabídku klubu na novou tříletou smlouvu. "Nejde mi o peníze. To jsem řekl klubu už dávno. Z klubu v lednu neodejdu a pod osobitým vedením Joe Kinneara chci týmu pomoci dostat se v tabulce nahoru," uvedl Owen, kterému kontrakt vynáší 120 000 liber týdně (3,3 miliónu korun). Po sezóně je při jednání o nové smlouvě ochoten přistoupit i na nižší plat.

Do Newcastlu přišel Owen před třemi lety z Realu Madrid, předtím byl ikonou v Liverpoolu.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..