Drogba přijde za kritiku Chelsea o téměř tři milióny korun

1. ledna 2009 17:02 - LONDÝN

Chelsea udělila útočníkovi Didieru Drogbovi pokutu sto tisíc liber (asi 2,8 miliónu korun) za to, že kritizoval klub v novinách. Podle listu The Sun přijde fotbalový reprezentant Pobřeží slonoviny kvůli svým vyjádřením o týdenní plat a není vyloučeno, že po čtyřech letech na Stamford Bridge skončí.

Drogba si opakovaně postěžoval, že ho v létě v klubu nepodpořili, když mu umřela babička a on se s tím těžko vyrovnával. Ředitele Chelsea Petera Kenyona fotbalista naštval, protože od klubu dostal v červnu k dispozici soukromé letadlo, aby se mohl okamžitě vydat za babičkou do Afriky.

Drogbovi se také nelíbilo, že se po zranění kolena nedostal rychle zpět do základní sestavy a kritizoval kouče Luize Felipeho Scolariho za to, jak skládá mužstvo. Brazilský trenér dával přednost v útoku Nicolasi Anelkovi, jenž je se 14 góly nejlepším střelcem Premier League.

ČTK

Časová osa: Anglie

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..