Rubriky:

Anglie

Eduardo je po dlouhé pauze připraven nastoupit za Arsenal

22. ledna 2009 17:28 - LONDÝN

Chorvatský útočník Eduardo da Silva je připraven vrátit se po jedenácti měsících do prvního týmu Arsenalu. Pětadvacetiletý fotbalista, který nehrál kvůli vážné zlomenině levé nohy, se na trávník vrátil v rezervním týmu londýnského klubu loni v prosinci a ve středu proti rezervě Stoke City (2:2) odehrál poprvé celý zápas.

"Celý zápas jsem nehrál hodně dlouho a je skvělé, když vím, že vydržím na hřišti devadesát minut. Teď už jen čekám na svou šanci," citovala agentura Reuters Eduarda. "Jsem mnohem silnější než dřív a myslím, že jsem připraven vrátit se do prvního týmu," dodal rodák z Rio de Janeira.

Eduardo je přesvědčen, že těžké zranění, kdy mu protihráč skluzem způsobil otevřenou zlomeninu, na něm nenechalo nejmenší stopy. "Jsem připraven psychicky i fyzicky," prohlásil.

Chorvatský reprezentant mohl ve středu v duelu se Stoke oslavit první gól po dlouhé pauze, rozhodčí však jeho branku v 87. minutě kvůli ofsajdu neuznali. "Gól přijde. Jsem hlavně rád za každých 90 odehraných minut, protože jsem potřeboval nabrat kondici. Teď to navíc bylo na těžkém terénu a v dešti," dodal Eduardo.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..