Rubriky:

Anglie

Robinho vyfasuje za opuštění soustředění velkou pokutu

27. ledna 2009 15:01 - LONDÝN

Brazilský fotbalista Robinho se může těšit na tučnou pokutu za to, že minulý týden opustil bez svolení soustředění Manchesteru City na kanárských ostrovech. Prohlásil to v úterý kouč anglického týmu Mark Hughes.

"Robi si vyslechl můj názor na celou věc a úmysl ho potrestat pokutou. Proběhne disciplinární řízení, kde bude čelit opatřením, která však nebudou veřejná," oznámil Hughes. "Naznačil jsem, co očekávám, že se bude dál dít. Ale už jsme se posunuli dál a udělali za tím čáru," dodal. Podle spekulací médií by měl Robinha stát prohřešek 210 000 eur. To odpovídá dvěma týdenním platům nejdražšího fotbalisty zámožného klubu.

Robinho opustil Tenerife poté, co se údajně pohádal s Hughesem. Přestože klub o víkendu nečekal žádný zápas, kouč odmítl pustit fotbalistu do Brazílie, aby tam mohl v neděli oslavit 25. narozeniny. V pondělí se hráč opět zapojil do přípravy.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..