VIDEO: Španělská fotbalová hvězda Torres se v tajnosti oženila s láskou z dětství

29. května 2009 17:00 - PRAHA

Žádné pompézní oslavy se stovkami hostů, televizními kamerami a desítkami novinářů. Španělská fotbalová hvězda Fernando Torres se oženila se svou láskou z dětství jen za účasti dvou svědků. Tou šťastnou je třiadvacetiletá kráska Olalla Dominguez, která si se svým novomanželem řekla ´ano´ ve středu v malém městečku El Escorial na sever od Madridu.

Daleko měl svatební obřad k těm, jakými se v naposledy prezentovali například David Beckham nebe Wayne Rooney, což dokládá i očitý svědek skromné ceremonie na Pyrenejském poloostrově. „Ta svatba se nepodobala těm, které pořádají jiné superstar. Byla malá a romantická, bez nějakého velkého rozruchu,“ citoval slova člověka přítomného u události The Daily Mirror.

Pohledná Olalla, která je již v sedmém měsíci těhotenství, již dlouho dobu věděla, že je pro ni hvězda Liverpoolu Fernando Torres ten pravý. „Fernando je velice ostýchavý a velmi dobrý člověk. On je mužem mého života,“ nechala se už loni slyšet Torresova novomanželka.

Aktuální mistr Evropy v posledních dnech tedy udělal již dvě důležitá rozhodnutí ve svém životě. Vedle svatby totiž Torres ve čtvrtek prodloužil s Liverpooolem stávající smlouvu až do roku 2014. Ta by bývalé hvězdě Atletiku Madrid měla týdně vynést namísto dosavadních 70 tisíc liber týdně hned 90 tisíc (asi 2,8 miliónu korun).

mv, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..