Živě

Slyšíš mě? Ne! Frustrovaný Mourinho utekl z tiskovky

10. července 2020 13:15 - Londýn/Praha

Fotbalisté Tottenamu v anglické Premier League opět nedokázali vyhrát dvakrát za sebou, ze hřiště zachraňujícího se Bournemouthu si odvezli jen bezbrankovou remízu, a to ještě mohou být rádi, že gól domácích z nastavení nebyl po konzultaci se systémem VAR kvůli ruce uznán. Není tedy divu, že ani kouč kohoutů Jose Mourinho nebyl po zápase v úplně nejlepším rozpoložení.

Video již není dostupné

sntv

Navíc se proti němu spikla i přenosová technika během pozápasové tiskové konference. Mourinho nakonec kvůli opakovaným technickým problémům definitivně ztratil trpělivost.

„Ahoj Jose, slyšíš mě?" ptal se jej jeden z reportérů. „Ne," procedil již notně nakvašený Portugalec. Praštil se sluchátky o stůl a opustil místnost, aniž by odpověděl na jedinou otázku.

Manchester United protáhl sérii výher

Alespoň televizi Sky Sports se ale podařilo Mourinha vyzpovídat.

„Gratulace Bournemouthu. Ale byl jsme trochu zklamaný. Myslel jsem, že budou chtít vyhrát, ale bylo jasné, že chtějí jen bod. Asi si nějak spočítali, že jim bod stačí," řekl na kamery Mourinho, jehož tým je momentálně před derby s Arsenalem až na devátém místě.

roj, Sport.cz

Časová osa: Anglie

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..