Fotbalisty Liverpoolu vyřadil z poháru druholigový Reading

LIVERPOOL

Fotbalisté Liverpoolu překvapivě vypadli ve 3. kole Anglického poháru poté, co v opakovaném zápase prohráli s druholigovým Readingem 1:2 v prodloužení.

Zklamaný kapitán fotbalistů Livepoolu Steven Gerrard

Svěřenci kouče Rafaela Beníteze středeční porážkou jen podtrhli neúspěšnou sezonu, v níž nedokázali postoupit ze základní skupiny Ligy mistrů a v Premier League sledují boj o titul s velkým odstupem ze sedmé pozice.

Remízou 1:1 skončil už první vzájemný zápas v Readingu, a tak se dnes oba týmy utkaly znovu. K postupu měl dlouho blíže Liverpool, přestože skórovali jen hráči hostů. V nastavení prvního poločasu si dal nešťastně vlastní gól Ryan Bertrand.

Readingu se však povedlo vyrovnat z penalty v 94. minutě a v desáté minutě prodloužení rozhodl Shane Long. Reading, na jehož lavičce už seděl po zranění český záložník Marek Matějovský, čeká ve čtvrtém kole poháru Burnley.

3. kolo fotbalového Anglického poháru - opakované zápasy:
Birmingham - Nottingham (II) 1:0, Coventry (II) - Portsmouth 1:2 po prodl., Liverpool - Reading (II) 1:2 po prodl.