West Bromwich - Burnley 0:0West Brom s Burnley sehrály první bezbrankový zápas anglické ligy

Fotbalisté Burnley s reprezentačním útočníkem Matějem Vydrou pouze mezi náhradníky získali v anglické lize na čtvrtý pokus první bod. Na hřišti nováčka West Bromwiche dnes uhráli remízu 0:0, stejně jako domácí tým ale nadále čekají na první výhru. Premier League zažila v dohrávce 5. kola první bezbrankový zápas v sezoně.

Fotbalisté Burnley James Tarkowski a Chris Wood s Romainem Sawyersem (vlevo) po utkání 5. kola Premier League.

Domácí Albion přidal v pátém utkání teprve druhý bod, ten předchozí získal za nečekanou remízu 3:3 s Chelsea. Proti Burnley dostal v prvním poločase míč do sítě Karlan Grant, ale skóre se nezměnilo kvůli ofsajdu. Na druhé straně Chris Wood dvakrát trefil břevno.

Také v druhém dohrávaném utkání nejprve kvůli postavení mimo hru nebyl uznán gól, ale Wolwerhampton v Leedsu nakonec skóroval i regulérně, byť s dávkou štěstí. V 72. minutě změnil směr střely mexického útočníka Raúla Jiméneze domácí Kalvin Phillips a brankář Illan Meslier byl bez šance. Wanderers jsou po třetím vítězství v sezoně šestí jen o skóre za Leicesterem a Arsenalem.