Rubriky:

Anglie

Šlágr Chelsea - Manchester se v neděli hrát nebude, na vině je sníh

18. prosince 2010 15:15 - LONDÝN

Bonbónek 18. kola anglické Premier League mezi Chelsea a Manchesterem United se tento víkend hrát nebude. Zápas, který byl naplánován na nedělní sedmnáctou hodinu, se odložil poté, co na Britských ostrovech napadlo velké množství sněhu. Přesunuty byly i další čtyři sobotní duely a nedělní zápasy Blackpool - Tottenhamem a West Bromwich - Wolverhampton.

 

SK Kladno

Z šesti plánovaných sobotních zápasů se odehrají pouze souboje Blackburnu s West Hamem a Sunderlandu s Boltonem.

Naopak Arsenal doma nepřivítá Stoke, protože na hřiště během noci napadalo sedm centimetrů sněhu a rozhodčí duel raději odložil. V Liverpoolu a Wiganu sice bylo hřiště způsobilé k zápasu, ale sníh v okolí stadiónu a na silnicích by byl "příliš nebezpečný pro fanoušky", jak vysvětlil důvod odložení Liverpool. Ve Wiganu je kvůli sněžení mimo provoz i veřejná doprava.

Duel mezi posledními mistry Chelsea a Manchesterem byl odložen 27 hodin před výkopem, poté co domácí situaci prodiskutovali s londýnskými úřady a policií. S rozhodnutím odložit zápas nesouhlasil stoper Manchesteru Rio Ferdinand. "Nemůžu tomu uvěřit. Zničilo mi to celý víkend. Nechápu, proč nemůžeme hrát. Copak kvůli bezpečnosti zavřou i obchody?" napsal na twitter.

Neuskuteční se ani další dva nedělní zápasy West Bromwich - Wolverhampton a Blackpool - Tottenham. Pondělní zápas Manchester City - Everton by se odehrát měl.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..