Rubriky:

Anglie

Beckham žaluje prostitutku a časopis, žádá 25 miliónů dolarů

30. prosince 2010 21:07 - LOS ANGELES

Anglický fotbalista David Beckham zažaloval prostitutku, která tvrdí, že s ní a její kolegyní měl v roce 2007 sex. Hvězdný záložník podal u soudu v Los Angeles žalobu také na magazín In Touch, který informace získané od Irmy Niciové otiskl. Beckham tvrdí, že prostitutka si všechno vymyslela, a žádá odškodné 25 miliónů dolarů.

 

Kai Pfaffenbach, Reuters

Rodačka z Bosny uvedla, že jí Beckham zaplatil za noc 10 000 dolarů. Spala s ním prý celkem pětkrát v New Yorku a Londýně. Bývalý hráč Manchesteru United a Realu Madrid popřel, že by se s Niciovou kdy setkal.

"Všechno je to jednoznačná lež. Její tvrzení způsobila mně a mé rodině velkou bolest a utrpení a mělo nepříznivý vliv na můj osobní i profesní život," uvedl v žalobě Beckham, který je jedenáct let ženatý s bývalou členkou skupiny Spice Girls Victorií a mají tři syny.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..