Obránce Tottenhamu Čorluka se po zápase pohádal s fanouškem

11. dubna 2011 16:07 - LONDÝN

Obránce Vedran Čorluka z Tottenhamu by mohl mít potíže s disciplinární komisí anglické Fotbalové asociace. Chorvatský bek se totiž po sobotním vítězství 3:2 nad Stoke pohádal s fanouškem a musel ho od něj odtrhnout asistent trenéra Kevin Bond.

 

Juan Medina, Reuters

"Nemusel to dělat, nepotřeboval jsem uklidnit," citoval Čorluku deník Daily Mail. "Řekl jsem tomu fanouškovi, že je idiot. Celý zápas nás pomlouval, místo aby fandil. Tak jsem mu řekl, aby fandil a nekritizoval," dodal pětadvacetiletý chorvatský reprezentant.

Do konfliktu s fanoušky Tottenhamu se dostal i hostující útočník Ricardo Fuller. Jamajský fotbalista chytil jednoho z domácích příznivců pod krkem a také by se mohl dočkat předvolání před disciplinárku.

ČTK

Časová osa: Premier League 2021/22

Filtr článků - Anglie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..