Tévez měl kvůli nepodařenému odchodu z Anglie deprese a přibral

4. září 2011 15:41 - LONDÝN

Argentinský fotbalista Carlos Tévez přiznal, že kvůli neuskutečněnému odchodu z Manchesteru City do Corinthians měl problémy s depresemi. Sedmadvacetiletý útočník je prý zaháněl jídlem a musel vyhledat pomoc lékařů.

 

Enrique Marcarian, Reuters

"V létě jsem byl v krizi, měl jsem deprese, a tak jsem jedl, jedl a jedl," citoval Téveze server Sky Sports. "Přibral jsem pět šest kilogramů a musel jsem kvůli tomu na kliniku. Věděla to jenom rodina a přátelé," dodal.

Tévez chtěl z Anglie odejít kvůli rodině, ale když zkrachovalo jednání o přestupu do brazilského klubu Corinthians, zůstal v Manchesteru City. Navíc se mu nedařilo ani v reprezentaci, kde zahozenou penaltou přispěl k vyřazení Argentiny ve čtvrtfinále mistrovství Jižní Ameriky s Uruguayí.

Bývalý útočník West Hamu a Manchesteru United se však kritice fanoušků brání. "Nejsem hajzl, jak si lidé myslí," prohlásil Tévez. "Můžou mě kritizovat, když nehraju dobře. Ale aby říkali, že jsem schválně nedal penaltu kvůli tomu, aby vyhodili trenéra, to mě opravdu vytáčí," dodal.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..