Brankář De Gea se dostal do problémů kvůli ukradené koblize

30. září 2011 11:31 - LONDÝN

Brankář David de Gea z Manchesteru United má dlouhé prsty nejen na fotbalovém hřišti. Dvacetiletý Španěl byl zadržen bezpečnostní službou v nákupním centru v Altrinchamu, kde ukradl a snědl koblihu.

 

Jon Super, ČTK/AP

Podle listu The Sun De Gea sebral z regálu koblihu za 1,19 libry, vzápětí ji snědl a pokusil se odejít bez placení. Brankářova přestupku si však na záběrech bezpečnostních kamer všimla ochranka a zadržela ho. Gólman musel podstoupit osobní prohlídku a nakonec vyvázl s varováním.

To nejhorší však De Geu teprve čeká, až se o jeho přečinu dozví trenér Alex Ferguson. Skotskému kouči se určitě nebude líbit, že jeho jednička nemá dost rychlé ruce na to, aby obrala o koblihu ochranku v obchodním domě. Sebrat míč nejlepším světovým útočníkům je totiž mnohem náročnější.

De Gea přišel do týmu United v letos v červnu za 19 miliónů liber z Atlétika Madrid. S anglickým mistrem podepsal pětiletou smlouvu s údajným platem 70 tisíc liber týdně.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: