V anglické fotbalové lize bylo minulý týden 40 případů nákazy

5. ledna 2021 18:18 - Londýn

V anglické fotbalové lize se minulý týden během dvou testovacích kol objevilo celkem 40 případů nákazy koronavirem. Je to dvakrát vyšší počet případů za týden, než bylo dosud nejvyšší číslo od začátku testování loni v červnu. Liga v dnešním prohlášení jména nakažených tradičně nezveřejnila, uvedla jen, že musejí na 10 dnů do karantény.

 

Adrian Dennis, Reuters

Kvůli zvýšenému počtu koronavirových případů v týmech byly minulý týden odloženy tři zápasy: Manchester City nemohl hrát proti Evertonu a Fulham proti Tottenhamu a Burnley.

Vzhledem k šíření koronaviru a zvlášť jeho nové mutace vyhlásil v pondělí britský premiér Boris Johnson plošnou uzávěru v zemi. Fotbalová liga nicméně bude pokračovat a další odkládání zápasů nepředpokládá. "Máme důvěru v naše koronavirová pravidla, jež plně podporuje vláda, která nám umožní odehrát utkání podle plánu," uvedla Premier League.

Emoce na hřišti. Kouč Southamptonu se po výhře nad Liverpoolem rozplakal

ČTK

  0:2 Manchester City - Manchester Utd. 0:2 dohráno
20210307T17:30:00+0100
Manchester City vs. Manchester Utd.
Manchester City vs. Manchester Utd.
Manchester City
Manchester Utd.

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: