Manchester City tvrdí, že fanoušek Liverpoolu plivl na člena realizačního týmu

4. října 2021 11:30 - Liverpool/Praha

Představitelé Manchesteru City si po nedělním šlágru anglické fotbalové ligy v Liverpoolu (2:2) stěžovali na to, že jeden z domácích fanoušků plivl na člena jejich realizačního týmu. Vedení Liverpoolu už podle Sky Sport začalo případ vyšetřovat.

 

Benoit Tessier, Reuters

Trenér City Pep Guardiola uvedl, že incident při zápase nezaznamenal a dozvěděl se o něm až později od svých kolegů. "Nevím, co se stalo. Slyšel jsem něco z tribuny - něco ne moc pěkného směrem k realizačnímu týmu. Ale nevím, k čemu přesně došlo, neviděl jsem záběry," řekl španělský kouč.

"Jsem si ale naprosto jistý, že pokud se to stalo, Liverpool proti tomu člověku zakročí. Liverpool je větší než takové chování. Nic se na mém obdivu k tomuto klubu nezmění. Stejně jako když jsme sem přijeli před dvěma nebo třemi lety a zničili nám autobus. Byli to jen určití lidé, ne Liverpool," dodal Guardiola.

Světová extratřída! O tomhle gólu se bude mluvit i za 60 let, zní z Anglie po bitvě gigantů

Tabulku Premier League po 7. kole vede Chelsea o bod před Liverpoolem, s odstupem dalšího bodu je kvarteto Manchester United, City, Everton a Brighton.

Součkova asistence nestačila, nováček v nastavení šokoval. Bitva gigantů bez vítěze

ČTK

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..