Zvrat v případu sexuálního napadení, kterého se měl dopustit Ronaldo. S čím přišel soud?

8. října 2021 10:28 - Las Vegas/Praha

Portugalská fotbalová hvězda se raduje. Soud v Las Vegas totiž doporučil zamítnout žalobu na Cristiana Ronalda za údajné sexuální napadení, kterého se měl dopustit v roce 2009 na Kathryn Mayorgaové.

 

Phil Noble, Reuters

Zdá se, že jméno slavné CR7 bude oficiálně očištěno. Občanskoprávní soud v USA totiž rozhodl o zamítnutí obvinění vzneseného Kathryn Mayorgaovou. Ta Ronalda obvinila, že ji v roce 2009 sexuálně napadl.

„Jsme potěšeni podrobným přezkoumáním této záležitosti soudem a jeho ochotu spravedlivě aplikovat právo na fakta a doporučit zamítnutí občanskoprávního řízení proti panu Ronaldovi," uvedl fotbalistův právník Peter S. Christiansen.

Cristiano Ronaldo s Kathryn Mayorgaovou

@triantafyllidi2, Twitter

Ronaldo dříve uváděl, že jeho vztah s Mayorgaovou byl vždy dobrovolný. Právník údajné poškozené by se do 14 dnů proti rozhodnutí soudu mohl odvolat. Trestní řízení však už bylo zastaveno.

Mayorgaová Ronalda obvinila že ji v roce 2009 po noční schůzce sexuálně napadl v hotelovém pokoji v Las Vegas. Portugalský fotbalista tvrzení důrazně popřel. Podle bulvárního deníku The Mirror spory s ženou urovnal před lety částkou 375 tisíc liber (asi 11 milionů korun).

bp, Sport.cz

Časová osa: Premier League 2021/22

Filtr článků - Anglie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..