FANTASY: Nejpopulárnějšími hráči Petr Čech a Robin van Persie!

20. srpna 2013 13:25

Máme za sebou první kolo Fantasy Premier League a mnoho překvapení nám nepřineslo. Favoritům se dařilo, až na zraněními sužovaný Arsenal. Nejpopulárnějšími hráči byli Petr Čech a Robin van Persie. Oba fotbalisté si počínali velmi dobře, své fanoušky nezklamali a přinesli důležité body. Pojďme se nyní podívat, jak vypadala ideální jedenáctka podle redakce Fantasy!

 

Již před začátkem kola jsme upozorňovali na novou akvizici v dresu Liverpoolu – Simona Mignoleta. Svůj debut si odbyl na výbornou! První zápas za Reds odchytal s čistým kontem a pomohl Liverpoolu k hubené výhře.  Navíc v 88. minutě chytil penaltu, a tak se mohou všichni trenéři radovat z 14 bodů, které si Mignolet za svůj výkon vysloužil!

Dva ze tří nejlepších obránců se v sestavě neobjevili

Obraná řada je pouze tříčlenná a dominují v ní hráči, kteří se dokázali gólově prosadit. Coleman s Whittaker se utkali proti sobě a oba tito obránci se gólově prosadili, čímž dokázali částečně odčinit dvě inkasované branky. Dvanáct bodů za 5$ a 5.5$ to je opravdu velmi kvalitní bodový přísun! Škoda, že Colemana ani Whittakera si žádný trenér do sestavy nezařadil.

Pablo Zabaleta v zápase proti Newcastelu branku nevstřelil, za to udržel čisté konto a navíc nahrál na gól Silvovi, čímž si připsal na svůj účet 9 bodů!

V záložní řadě se překvapivě objevují hned dva hráči West Hamu, Joe Cole a Nolan Kevin, za které dohromady nedáte ani 15$ a přitom na váš účet připsali 20 bodů! Kasami z Fulhamu je třetím hráčem v naší ideální sestavě, který se v žádné ze sestav neobjevil, a to i přes nízkou cenu 5.5$.

Zbývající hráči záložní řady se v sestavách hráčů Fantasy objevili a to i přes to, že atakují hranici 10$. David Silva ji dokonce překračuje. I tak jste nemuseli této investice litovat, jelikož se jedná o záložníky, kteří se gólově prosadili a navíc pomohli svou defensivní činností k čistým kontům, za což si vysloužili 10 bodů!

van Persie si drží gólovou formu

Na závěr tu máme útok. V něm jsou dva borci z Manchesteru United. Robin van Persie si drží svůj gólový apetit a do sítě Swansea nasázel dvě branky. O stejný brankový příděl se postaral i Danny Wellbeck. Trenérům připsali na účet 11 bodů!

Fantasy
Fantasy liga fotbal

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..