Když se i mistr Mata ukopne, budou muset Rudí ďáblové vyhrát Evropskou ligu

15. února 2016 22:45 - Londýn

Problémy s kopačkami, emoce na střídačkách i v hledišti. Řadu nevšedních výjevů nabízí výběr vtipných a bizarních scének 26. kola fotbalové Premier League. A také legrační minelu Juana Maty, která věrně ilustruje problémy Manchesteru United. Rudí ďáblové v lize prohráli po téměř 19 letech na hřišti zachraňujícího se Sunderlandu a vysněné mety jim stále unikají.

 

Sport.cz s použitím Reuters

Dál trčí na pátém místě a na čtvrtou příčku zaručující kvalifikaci Ligy mistrů ztrácejí šest bodů. A dostat se výš bude pro United obtížné.

„Po porážce si myslím, že nejlepší cesta by byla vyhrát Evropskou ligu. To však není tak jednoduché, soutěž hraje mnoho velmi dobrých týmů," uvědomuje si trenér Louis van Gaal.

Jeho tým má ke všemu i smůlu. Obránce Matteo Darmian si už v 37. minutě vykloubil rameno a svému zaměstnavateli bude chybět několik týdnů.

Kouč ztrácí jednoho obránce za druhým. „Je to k neuvěření. Více zadáků již k dispozici nemáme, ani v mládežnickém systému," lamentoval Van Gaal, jehož pozice se ještě více zhoršila.

Místo Darmiana nastoupil klubový odchovanec Love a odbyl si debut za United.

dos, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..