Leicester - Chelsea 2:4 PPChelsea vyřadila z Ligového poháru mistrovský Leicester, Arsenal bez Čecha postupuje

Londýn

Fotbalisté mistrovského Leicesteru vedli doma ve 3. kole Ligového poháru nad Chelsea 2:0, přesto nakonec prohráli 2:4 v prodloužení a do osmifinále tak postoupil londýnský celek. Na půdě Nothinghamu zvítězil Arsenal 4:0, brankář Kanonýrů Petr Čech nebyl ani lavičce.

Chelsea se raduje - zleva Oscar, Willian a Nemanja Matič.

Za Leicester se dvakrát trefil Okazaki, ale v nastavení prvního poločasu snížil Cahill a krátce po přestávce vyrovnal výstavním volejem zpoza šestnáctky Azpilicueta. V prodloužení už domácí postrádali vyloučeného stopera Wasilewského a během dvou minut je dvakrát ztrestal Fábregas.

Brankář Arsenalu Petr Čech dostal na třetí kolo poháru volno, zápas v Nottinghamu odchytal Argentinec Martínez a hosté zvítězili vysoko 4:0. Druhý celek ligové tabulky Everton zato prohrál s Norwichem 0:2, s druholigovým protivníkem doma vypadl také Bournemouth.