Rubriky:

Anglie

Devět miliónů týdně? Čechův spoluhráč zvažuje, zda podepsat nový kontrakt

12. prosince 2017 09:52 - Londýn/Praha

Poslední bitva vzplála. Arsenal zase přiloží pod kotel a udělá nejspíš závěrečný pokus, jak udržet v týmu německou hvězdu Mesuta Özila. Kolem spoluhráče Petra Čecha krouží Manchester United a Barcelona, Kanonýři se ale ještě nevzdali. Podle všeho by Němec možná souhlasil s kontraktem, který by mu zaručil výdělek 300 000 liber týdně, tedy skoro devět miliónů korun. Vedení z Emirates Stadium prý hodlá hráči nabídnout smlouvu, která bude blízko jeho představám.

 

Dylan Martinez, Reuters

Arsenal se nechce vzdát služeb devětadvacetiletého fotbalisty, který válí jako z partesu. Jenže když Němec nepodškrábne novou smlouvu, budou mít Kanonýři smůlu. Nouzi o nabídky mít šikovný záložník nebude a na Emirates to dobře vědí. Kolem hráče se točí Manchester United i Barcelona.

Dosavadní nabídky Özil údajně odmítl. Podle anglických médií mu 235 000 liber týdně nepřišlo jako dostatečně atraktivní výdělek. Kdyby se ale sumička zakulatila na zmíněných 300 000 liber, přes 8 700 000 korun, možná by si pobyt v londýnském klubu protáhl. Jisté je, že v případě takovéto dohody by byl z Özila nejlépe placený hráč v historii Arsenalu.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..