Rubriky:

Anglie

Žádné Vánoce! Tedy večírek. Benítez ocenil krok hráčů Newcastlu

17. prosince 2017 17:10 - Londýn

Trenér fotbalistů Newcastlu Rafael Benítez podpořil rozhodnutí svých svěřenců zrušit tradiční vánoční večírek. Hráči se raději chtějí soustředit na zlepšení výkonů. Newcastle se zmítá ve výsledkové krizi, z posledních deseti ligových duelů získal jen čtyři body a v tabulce je na sestupové osmnácté pozici.

 

Tony O'brien, Reuters

"Chtěli vyřknout jasnou zprávu, že je situace trápí a že se chtějí zlepšit. Vzali na sebe zodpovědnost a uznali, že je důležité se koncentrovat na fotbal," okomentoval rozhodnutí fotbalistů Benítez. "Myslím, že je to správně. Tato skupina hráčů pracuje velmi tvrdě, dává do toho vše, takže jim nemohu říci: 'nezasloužíte si dělat tohle a tamto'. Jejich krok je ale pozitivní," dodal.

Španělský kouč, který v minulosti úspěšně koučoval například Liverpool či Valencii, také uvedl, že jednal s generálním ředitelem klubu Leem Charnleym o lednových přestupových plánech.

"Musíme se zlepšit. S Leem jsem řešil, které fotbalisty bychom chtěli přivést a kteří hráči by naopak mohli odejít. Zatím jsme pouze diskutovali o různých nápadech," poznamenal sedmapadesátiletý trenér. "Musíme se rychle posunout. Jsme ve složité situaci, ale víme, že by to mohlo být horší," doplnil.

Newcastle v náročném svátečním období čekají důležité venkovní souboje s tabulkovými konkurenty West Hamem a Stoke. Doma se "Straky" utkají s Brightonem a suverénním lídrem Premier League Manchesterem City.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..