Vydra zahájil nový rok čtrnáctým gólem sezóny

Londýn

Fotbalista Matěj Vydra si ve druhé anglické lize přenesl střeleckou formu i do nového roku, jeho dnešní trefa však Derby vítězství nepřinesla. Český reprezentační útočník otevřel v duelu se Sheffieldem United skóre, přímý souboj dvou nejlepších kanonýrů soutěže ale nakonec skončil remízou 1:1.

Český fotbalista Matěj Vydra (vlevo) se raduje se spoluhráčem Davidem Nugentem, ilustrační snímek.

Vydra proměnil v polovině prvního poločasu pokutový kop a 14. trefou v sezoně se dotáhl na nejlepšího střelce ligy Leona Clarka. Útočník Sheffieldu United ale ve druhé půli vyrovnal a opět se osamostatnil v čele tabulky kanonýrů.