Rubriky:

Přestupy

Karviná už nepočítá s pěti fotbalisty, odejde i Dreksa

23. prosince 2019 21:22 - Karviná

Fotbalová Karviná už nepočítá s pěti hráči podzimního kádru. Už dva týdny před začátkem zimní přípravy klub oznámil, že předposlední mužstvo prvoligové tabulky opustí Jakub Šašinka, Steven Petkov, Ján Krivák, Libor Hrdlička a Tomáš Weber. Odejde i zkušený stoper Pavel Dreksa, který nepodepsal novou smlouvu a posílí druholigové Brno.

 

archiv Pavla Dresky

Žádný z pětice uvolněných hráčů si během uplynulých měsíců nezískal místo v základní sestavě a vedení týmu s nimi již nepočítá. "Mohou hledat nové angažmá. Mužstvo chceme okysličit," řekl sportovní ředitel Lubomír Vlk na klubovém webu.

Karviné patří po podzimu patnácté místo jen o skóre před poslední Příbramí. Na třináctou pozici, jejíž držitel se vyhne baráži o záchranu, ztrácí šest bodů.

ČTK

Časová osa: Fotbalové přestupy 2019

Filtr článků - Přestupy


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.