Rubriky:

Přestupy

Dortmund získal po Haalandovi záložníka Cana z Juventusu

31. ledna 2020 19:52 - Dortmund

Borussia Dortmund získala pro boj o bundesligový titul druhou posilu a věří, že reprezentační záložník Emre Can bude stejně úspěšný jako Erling Haaland. Norský talent láme bundesligové rekordy, Can by měl posílit střed pole. Šestadvacetiletý fotbalista bude z Juventusu Turín do konce sezony v Borussii hostovat, pak zůstane za 25 milionů eur (630 milionů korun) čtyři roky.

 

Twitter

"V Canovi přichází člen národního týmu, který může hrát na více pozicích: v obraně a stejně tak ve středu zálohy. Je na tom dobře technicky a je to hráč s vítěznou mentalitou," řekl Michael Zorc, sportovní ředitel čtvrtého týmu tabulky, jenž ztrácí čtyři body na vedoucí Lipsko.

Can si v Juventusu moc nezahrál a v Borussii chce bojovat o nominaci na mistrovství Evropy. Proto slevil ze svých nároků. Podle listu Bild měl v Juventusu jistých 14 milionů eur za sezonu, v Borussii si vydělá 8,5 milionu.

Dortmund v extázi! Norský zázrak Haaland přepisuje bundesligové rekordy

ČTK

Časová osa: Fotbalové přestupy 2020

Filtr článků - Přestupy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.