Rubriky:

Reprezentace

U fotbalové reprezentace skončí jako generální partner T-Mobile

9. března 2020 10:11 - Praha

U české fotbalové reprezentace skončí po letním mistrovství Evropy jako generální partner společnost T-Mobile, která podporovala národní tým od roku 1998. Jméno nástupce mobilního operátora oznámí Fotbalová asociace ČR v nadcházejících týdnech či měsících. FAČR o tom informoval v tiskové zprávě.

 

Vlastimil Vacek, Právo

T-Mobile podporoval českou reprezentaci více než dvaadvacet let od roku 1998, tehdy ještě pod názvem Paegas.

"Bylo to dlouhé a oboustranně prospěšné partnerství, za které je zapotřebí poděkovat. O možnosti skončit jsme se dozvěděli už před několika měsíci, a tak nás konečné rozhodnutí nepřekvapilo," ujišťuje Martin Malík, předseda FAČR.

Mobilní operátor u české fotbalové reprezentace zažil sedm postupů na mistrovství Evropy i historickou účast na mistrovství světa.

„Stáli jsme po boku české reprezentace déle než dvě dekády, ať už se dařilo, či nikoliv. Sedmý postup na EURO v řadě symbolicky uzavře naši spolupráci. Máme hluboko v srdci český fotbal, emoce, které přináší, jak dokáže spojit a nadchnout fotbalové fanoušky od Aše po Jablunkov. Zároveň ale cítíme, že je čas posunout se dále," komentuje ukončení spolupráce Juraj Bóna, manažer značky a marketingové komunikace T-Mobile.

Vedení asociace předesílá, že nového generálního partnera oznámí v následujících týdnech nebo měsících.

„Troufám si říct, že i toto končící spojení ukázalo, jak významné může partnerství u české reprezentace být. T-Mobile byl díky národnímu týmu u nejvýznamnějších fotbalových akcí a my naopak cítili významnou podporu. Věřím, že podobně prospěšné to pro obě strany bude i s novým generálním partnerem," dodává Malík.

dos, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.