Rubriky:

Reprezentace

Fanoušci budou moci sledovat zápas reprezentace v autokině

1. září 2020 19:51

Pondělní druhé utkání českých fotbalistů v Lize národů proti Skotsku budou moci sledovat fanoušci v autokině na pražském Strahově. Do hlediště na stadionu v Olomouci se příznivci nedostanou, protože zápasy se z nařízení UEFA kvůli koronavirové pandemii hrají bez diváků.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Areál autokina vedle strahovského spartakiádního stadionu má podle webových stránek kapacitu 120 míst pro vozidla a 30 míst pro venkovní sezení. Vstupenka pro auto stojí 100 korun, pro sezení venku pak polovinu.

Zápas se Skotskem má v Olomouci výkop v pondělí ve 20:45, už v pátek český celek nastoupí k úvodnímu duelu druhého ročníku Ligy národů na Slovensku.

Nejmladší hráč v historii reprezentace? Sparťanskou hvězdu zápis do dějin motivuje

Na Strahově se v autokině promítaly fotbalové zápasy už na jaře těsně po květnovém restartu první ligy po koronavirové pauze. Fanoušci mohli sledovat na velkoplošné obrazovce utkání pražské Sparty. Autokino pro své příznivce zajistila také Viktoria Plzeň.

ČTK

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.