Česká fotbalová dvacítka remizovala v přípravě se Slovenskem

Čeští fotbalisté do dvaceti let remizovali v přípravném utkání v Šardicích se Slovenskem 2:2. Výběr trenéra Jakuba Dovalila dlouho vedl díky trefám Daridy a Tomečka o dvě branky a o vítězství přišel až v nastavení.

Český tým poslal do vedení těsně před přestávkou Darida a v 65. minutě přidal druhou branku Tomeček. Stejný hráč mohl po Šimonkově snížení vrátit domácím těsně před koncem dvougólové vedení, ale minul. V nastavení vyrovnal Vavrík.

"Navzdory remíze jsme odvedli poměrně dobrý výkon. Cením si toho, že po třech společných trénincích souhra neskřípala," poznamenal po utkání Dovalil, který neměl k dispozici všechny hráče, se kterými počítá pro kvalifikaci na mistrovství Evropy jednadvacítek v roce 2013 v Izraeli.