Rubriky:

Reprezentace

On-line: Slovinsko - Česko

9. února 2005 16:42 - MARIBOR (Slovinsko)

Česká fotbalová reprezentace nastoupila ve Slovinsku bez řady opor k prvnímu letošnímu přípravnému utkání před začátkem kvalifikace o postup na mistrovství světa 2006. V zasněženém Celje, které ale na stadionu disponuje vyhřívaným trávníkem, se začalo hrát v 17 hodin a do hlediště usedl i šéf mezinárodní fotbalové federace FIFA Sepp Blatter.

 

ČTK/Michal Krumphanzl

Trenér Karel Brückner zápas označil za hledání alternativ pro optimální složení sestavy. Zkoušení se tentokrát dotkne především středové řady, která nastoupí ve zbrusu novém složení bez největších opor. S obranou ani s útokem si naopak kouč příliš velké starosti nedělal.

Jak dopadne zápas Slovinsko - Česko?
Hlasujte v anketě na konci článku!

Původní záměr sehrát únorový zápas v klimaticky vhodné oblasti ale rozhodně nevyjde, ve Slovinsku totiž stejně jako v České republice mrzne. Stadion v Celje nebyl kvůli odklízení sněhu v úterý ještě připraven a Brücknerovi svěřenci proto absolvovali trénink ještě v Praze na Strahově a do Slovinska odletěli až odpoledne.

On-line přenos zápasu Slovinsko - Česko

Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.