Brückner plánuje změny v týmu už v srpnu

20. července 2006 09:32 - PRAHA

Trenér české fotbalové reprezentace Karel Brückner přednesl ve středu na výkonném výboru Českomoravského fotbalového svazu (ČMFS) analýzu, zabývající se především neúspěchem reprezentace na nedávném mistrovství světa. Do 10. srpna oznámí tři změny v realizačním týmu.

 

PRÁVO/Petr Hloušek

Místo asistenta Miroslava Beránka by měl přijít někdo z ligových trenérů. Mluví se o jabloneckém Petru Radovi, protože Vítězslav Lavička údajně tuto nabídku odmítl. Lékařsko-fyzioterapeutickou složku by měl posílit Pavel Kolář a změněn by měl být i kustod.

"Podle slov trenéra nikdo z hráčů kromě Karla Poborského zatím neřekl, že končí. U Pavla Nedvěda to bude zřejmě záležet i na tom, kde bude pokračovat. Určité změny v týmu by se měly odrazit už v srpnovém přípravném utkání v Uherském Hradišti se Srbskem. Víc šancí by měli dostat Kováč a Jarolím, z ligy se nejvíc mluví o Zápotočném," řekl po jednání výkonného výboru předseda ČMFS Pavel Mokrý.

elt, Právo

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: