Rubriky:

Itálie

Kapitán Janova k pádu mostu: Byl jsem na něm deset minut před jeho zřícením. Nechápu to

15. srpna 2018 09:15 - Janov/Praha

Celá Itálie žije neštěstím v Janově. Na dálnici A10 se včera zřítil most Ponte Morandi. Místní policie ráno potvrdila, že tragédie má 35 obětí. Tento počet podle italského premiéra Giuseppeho Conteho ještě poroste. K tragédii se vyjádřily i italské fotbalové osobnosti. Velké štěstí měl kapitán fotbalového klubu CFC Janov Domenico Criscito, který byl na mostě 10 minut před jeho zřícením.

 

Profimedia.cz

„Píšu tento vzkaz všem, kteří mi psali a měli o mě a mou rodinu starost. Jsme v pořádku. Byl jsem na mostě přesně deset minut před jeho zřícením. Mé myšlenky jsou s rodinami obětí. Není možné, aby se takovýto most zřítil, to prostě není možné," napsal Criscito na svůj instagramový účet.

V podobném duchu se vyjádřil na Twitteru i bývalý hráč CFC Janov útočník Leonardo Pavoletti. „Když pomyslím, kolikrát jsme ten most přejížděli, mám husí kůži. Je neuvěřitelné, jak se mohou takové tragédie stávat i dnes. Moje srdce je teď v Janově."

„Je to jedno z ,mých‘ měst a most mého života. Trpím, jako bych byl jedním z vás," napsal na Twitteru trenér Sevilly a někdejší hráč obou janovských celků CFC i Sampdorie Vincenzo Montella.

S oběťmi soucítil i trenér národního týmu Itálie Roberto Mancini. „Moje srdce je teď s rodinami obětí, městem a regionem, který si tohle nezasloužil."

vat, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..