Rubriky:

Itálie

Zamíří Schick do Arsenalu? Londýnský klub reaguje na zranění útočníka

10. listopadu 2018 11:51 - Praha

V uplynulém týdnu se začalo spekulovat o přesunu útočníka Patrika Schicka v rámci italské nejvyšší fotbalové soutěže, zájem Arsenalu je však horkou novinkou. Londýnský klub momentálně hledá náhradu za vážně zraněného Dannyho Wellbecka.

 

Sergei Karpukhin, Reuters

Za dvaadvacetiletého českého forvarda by podle informací Corriere dello Sport mohl do AS Řím údajně zamířit o pět let starší velšský záložník Aaron Ramsey, jemuž v létě končí u Gunners smlouva. Schick by do Anglie patrně šel hostovat. V Arsenalu by se potkal s brankářem Petrem Čechem.

Impulsem pro poptávku po útočníkovi byl pro Arsenal Wellbeckův zlomený kotník z nedávného utkání Evropské ligy proti Sportingu Lisabon (0:0). Anglický útočník by totiž mohl chybět až do konce sezony.

Člen národního týmu Schick zatím v Římě nenaplňuje vložené naděje ani finanční investice (cca 991 milionů korun za přestup z Janova). V minulé sezoně hodně marodil a vstřelil jen dvě branky, letos v pěti utkáních italské Serie A nemá ještě ani jednu.

V souvislosti s Schickem se také skloňovaly kluby jako Boloňa, kde působí záložník Ladislav Krejčí, Parma nebo Udine, za které hraje Antonín Barák. Také se mluví o španělských týmech jako Sevilla či Valladolid.

Autor tří reprezentačních branek Schick by mohl změnit klub už v lednu.

md, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..