Rubriky:

Itálie

V Itálii zrušili trest pro agenta fotbalových hvězd Raiolu

14. června 2019 15:09

Agent fotbalových hvězd Mino Raiola uspěl s odvoláním proti tříměsíčnímu zákazu činnosti. Odvolací soud italské fotbalové federace dnes zrušil trest, který jednapadesátiletý manažer dostal za to, že k sobě od konkurence přetáhl útočníka Gianlucu Scamacca ze Sassuola.

 

Profimedia.cz

Raiola, který zastupuje mimo jiné Zlatana Ibramhimovice, Paula Pogbu nebo Matthijse de Ligta, už dříve uspěl s odvoláním u sportovní arbitráže CAS proti celosvětovému trestu od FIFA. Nyní se agentovi, jenž od začátku tvrdil, že jde o "politické rozhodnutí", podařilo zrušit i zákaz činnosti na území Itálie.

Raiola tak může bez komplikací pracovat v letním přestupním období, v němž by mohl z jeho prominentních klientů změnit působiště například Pogba, jehož prodeji se Manchester United údajně nebrání.

Zájem je i o talentovaného kapitána Ajaxu De Ligta, o nějž se údajně zajímají Barcelona, Juventus nebo Bayern Mnichov.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..