Rubriky:

Itálie

Legendární fotbalista vyrazil v přestrojení mezi fanoušky

30. ledna 2020 15:56 - Řím/Praha

Splnil si svůj dětský sen. Legendární fotbalista AS Řím Daniele De Rossi si chtěl vyzkoušet, jaké je to prožít římské derby v kůži fanouška fandícího v kotli. Na známou tribunu Olympijského stadionu Curva Sud se proto mezi místní ultras infiltroval v přestrojení.

 

Instagram: sarahfelberbaum

Bývalý italský reprezentant strávil v dresu Giallorossi 17 let. Status absolutní legendy AS by mu sotva umožnil vychutnat si utkání z hlediště, aniž by vzbudil zájem vášnivých italských fanoušků.

Pod pečlivou rukou své manželky proto strávil čtyři hodiny maskováním skutečné identity. Nutno říct, že kamufláž se jeho partnerce povedla na jedničku. Pod prošedivělými vousy, dlouhými vlasy a přidělanými vráskami byste šestatřicetiletého římského rodáka hledali těžko.

„Takhle to dopadne, když se váš manžel rozhodne infiltrovat na tribunu stadionu, aby si splnil svůj sen – podívat se na derby," napsala na svůj instagram De Rossiho žena Sarah. „Ztratili jsme tím celé odpoledne, hodiny líčení, traumatizovali jsme tím naše děti, ale byl šťastný jako dítě," dodala žena bývalého fotbalisty.

Mistr světa z roku 2006 strávil v AS celou svou kariéru. Na jejím sklonku se přesunul ještě na jednu sezonu do Argentiny, aby si zahrál za Boku Juniors. S fotbalem definitivně skončil začátkem roku.

AS Řím získal mladého útočníka Péreze z Barcelony

pb, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..