Lecce - SPAL 2:1Barák i ve třetím utkání za Lecce slavil vítězství

Řím

Český fotbalista Antonín Barák slavil i ve třetím utkání v dresu Lecce vítězství. Jeho tým porazil v 24. kole italské ligy 2:1 poslední celek tabulky Spal Ferrara.

Antonín Barák (druhý zleva) se spoluhráči z Lecce.

Barák po příchodu na hostování z Udine odehrál opět plný počet minut a nováček soutěže se třetí výhrou v řadě posunul na 16. místo. Rozhodl o tom v 66. minutě křížnou střelou slovinský záložník Žan Majer.

Spal neuspěl v prvním utkání pod vedením nového kouče Luigiho Di Biagia, který v týdnu nahradil Leonarda Sempliciho.

Bergamo otočilo utkání proti AS Řím, které prohrálo potřetí za sebou. "Vlci" šli do vedení ve 45. minutě po technickém obstřelu Edina Džeka, jenž poprvé v kariéře skóroval v Serii A ve čtvrtém venkovním utkání v řadě.

Ve druhé půli ale srovnal po rohovém kopu José Palomino a obrat dokonal pouhých 19 sekund po příchodu na hřiště střídající Mario Pašalič. Osmifinalista Ligy mistrů navýšil náskok na čtvrtém místě právě před dnešním soupeřem na šest bodů.