Rubriky:

Itálie

Šlágr italské ligy za zavřenými dveřmi? Ronaldo zdravil imaginární fanoušky

9. března 2020 11:18 - Turín/Praha

Šlágr 26. kola italské Serie A se v neděli kvůli koronaviru odehrál před prázdnými ochozy turínského Allianz Stadium. Hvězdný fotbalista Staré dámy Cristiano Ronaldo ale bral nestandardní situaci s humorem. Když dorazil do útrob stadionu, zdravil se s imaginárními fanoušky, prázdným tribunám pak mával v žertu i během rozcvičky. Juventus v souboji s Interem Milán zvítězil 2:0.

 

Massimo Pinca, Reuters

Kvůli nařízení italské vlády se všechny sportovní akce kvůli riziku šíření koronaviru minimálně do 3. dubna budou hrát bez diváků. Bez divácké kulisy se proto museli obejít i fotbalisté Juventusu Turín a Interu Milán v důležitém souboji lídra Serie A se svěřenci Antonia Conteho, kterým patří třetí příčka.

Hvězdný Ronaldo si z omezení zápasu těžkou hlavu příliš nedělal. Když po příjezdu na stadion vystoupil z týmového autobusu, šel se v žertu zdravit s absentujícími příznivci, kteří by za normálních okolností stáli podél vyhrazeného koridoru a vyhlíželi domácí fotbalisty.

Ronaldo se s prázdnými tribunami zdravil i během rozcvičky. Pak už ale přišel čas poměřit síly s Interem a chybějící divácká kulisa na portugalském reprezentantovi znát příliš nebyla.

Jankto byl u výhry Sampdorie, šlágr kola ovládl Juventus

Domácí fotbalisté si s hosty poradili díky dvěma gólům ve druhém poločase. V 55. minutě se Ronaldo ve vápně dostal k míči a jeho práce využil k přesnému zakončení Aaron Ramsey. V 68. minutě uzavřel na konečných 2:0 Paulo Dybala.

pb, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..