Rubriky:

Itálie

Fiorentina neuspěla s odvoláním proti trestu za gól rukou

28. října 2008 17:17 - ŘÍM

Představitelé Fiorentiny neuspěli s odvoláním proti dvouzápasovému trestu, který od vedení italské fotbalové ligy dostal útočník Alberto Gilardino za gól rukou v nedělním utkání s Palermem. Odvolací komise v úterý jejich žádost zamítla a trest potvrdila. Gilardino přijde o středeční zápas s obhájcem titulu Interem Milán a nedělní duel na hřišti Sieny.

Vedení ligy označilo chování Gilardina jako velmi nesportovní gesto a dalo za pravdu předsedovi Palerma Mauriziu Zamparinimu, který mluvil o hanebném chování Gilardina. Požadoval dokonce trest na pět zápasů. Nakonec však byl spokojen i s pozastavením činnosti na dva duely.

"Potrestání je správné, hlavně kvůli tomu, jak gól oslavoval. Je to dobrý signál pro ostatní hráče, především pro mladé kluky. Gilardino měl šanci udělat dobré gesto, ale neudělal ho. Myslím, že teď toho lituje," citoval Zampariniho server goal.com.

Nejlepší střelec italské ligy dal svůj sedmý gól v sezóně ve 20. minutě. Po kontaktu s obráncem padal na záda, letící míč ho zasáhl do ruky a odrazil se do branky. Fiorentina nakonec vyhrála 3:1.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..