Živě

Kouč Zenga zaplatí pokutu za slovní výpad proti reportérovi

17. listopadu 2008 12:54 - ŘÍM

Nespecifikovanou pokutou potrestá vedení Catanie trenéra Waltera Zengu za to, že se obořil na televizního reportéra během rozhovoru po nedělní výhře v italské lize 3:2 nad Turínem. "Starejte se o sebe a svou rodinu," řekl bývalý slavný brankář novináři.

"Zenga dostane pokutu, protože to nevrhá dobré světlo na něj ani na klub," uvedl dnes šéf Catanie Pietro Lo Monaco s tím, že postih pro kouče by mohl být přísnější. "Dopadlo to takhle s ohledem na jeho nezkušenost," prohlásil funkcionář na adresu osmačtyřicetiletého trenérského nováčka v Serii A.

Bronzový medailista z mistrovství světa v roce 1990 a dlouholetá opora Interu Milán převzal Catanii v dubnu a pomohl ji udržet v nejvyšší soutěži. V novém ročníku je jeho tým po dvanácti kolech sedmý.

ČTK

Časová osa: Itálie

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..