Rubriky:

Itálie

Fotbalista Vieri chce po Interu odškodné 245 miliónů korun

11. prosince 2008 16:30 - MILÁN

Bývalý italský fotbalový reprezentant Christian Vieri zažaloval Inter Milán. Pětatřicetiletý útočník podle deníku Corriere della Sera požaduje po svém někdejším zaměstnavateli odškodné 9,25 miliónu eur (asi 245 miliónů korun) a dalších 12 miliónů eur po společnosti Telecom Italia za to, že ho během působení v klubu špehovali.

 

Internet

Vieri za Inter hrál v letech 1999 až 2005 a právě v té době ho nechal šéf klubu Massimo Moratti sledovat soukromým detektivem. Ten byl napojen na zaměstnance italského Telecomu, jednoho z hlavních akcionářů Interu, obviněného v kauze nelegálních odposlechů. Moratti se k hráčovu špehování sám přiznal, prý chtěl mít přehled o Vieriho životě mimo hřiště.

Fotbalista, známý svým bohémským životním stylem, podle právníka Danila Buongiorna trpěl po zveřejnění aféry depresemi. Inter a Telecom se Vieri rozhodl zažalovat proto, že utrpěla jeho pověst a přišel tak o peníze.

ČTK

Časová osa: Itálie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..