Živě

Adriano prý přišel na trénink Interu znovu opilý

12. prosince 2008 11:27 - MILÁN

Brazilský fotbalista Adriano má opět potíže s trenérem Interu Milán José Mourinhem. Šestadvacetiletý útočník přišel podle listu Gazzetta dello Sport ve středu na trénink již po několikáté opilý a portugalský kouč ho poslal domů.

Adriano prý probděl noc ve "víru velkoměsta" po příletu z úterního utkání Ligy mistrů v Brémách, v němž Inter prohrál 1:2. Na středeční trénink sice dorazil včas, ale v takovém stavu, že ho Mourinho poslal okamžitě domů.

Adriano si teprve nedávno trenéra udobřil. Mourinho ho kvůli opakovanému porušení životosprávy a zmeškání několika tréninků vyřadil v listopadu z týmu a vedení klubu prohlásilo, že při nejbližší příležitosti Adriana prodá.

Šestadvacetiletý útočník nemá v Interu podobné potíže poprvé. Loni byl po častých alkoholových eskapádách poslán na léčení do rodné Brazílie, před sezonou se do Itálie vrátil.

ČTK

Časová osa: Itálie

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..