Rubriky:

Itálie

Jsem prezident, trenér i hráč. Ale platí mě jen jako fotbalistu, smál se Zlatan

8. července 2020 11:50 - Milán/Praha

Tvrdí o sobě, že je Bůh. Všude, kde se objeví, je živo. Švédský útočník Zlatan Ibrahimovic to v úterý večer zase potvrdil, když gólem nastartoval senzační obrat v utkání italské ligy. Jeho AC Milán sice prohrával s mistrovským Juventusem 0:2, ale nakonec slavil výhru 4:2. „Kdybych byl v klubu od začátku sezony, vyhráli bychom Scudetto," smál se před novináři Ibra.

 

Spada, ČTK/AP

Urostlý Švéd prošel řadou štací a všude sbíral úspěchy, úspěšný byl v Evropě i v zámoří. Střílel parádní góly, přišly i výstřelky a hráč nešetřil ani senzačními výroky, které dychtivě sbírala média. Jeden takový přišel i po kolapsu Staré dámy z Turína. „Jsem prezident, trenér a hráč, ale platí mě jen jako fotbalistu," hlásil Ibrahimovic.

Na konci sezony mu přitom vyprší v klubu ze San Sira smlouva a třeba už nikdy nedostane šanci zahrát si před vyprodaným stadionem. „Existují věci, se kterými nic neuděláte," pokrčil rameny. „Hrát zápasy bez fanoušků je zvláštní a je to škoda, že to tak je. Ale jsme profesionálové a musíme dělat svou práci."

Barák pomohl složit římského giganta, pak senzačně prohrál i vedoucí Juventus

rjm, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..