VAR přísnější než silniční radar! Sassuolu neuznal rekordní počet branek

26. července 2020 20:42 - Řím

Fotbalisté Sassuola sice v sobotním zápase v Neapoli dostali čtyřikrát míč do soupeřovy branky, nakonec se ale museli smířit s porážkou 0:2. Ani jeden z jejich gólů rozhodčí po konzultaci s videem kvůli ofsajdu neuznal. Podle italských médií jde o rekordní nepřízeň technologie, tolik zásahů ještě nikdy VAR jednomu týmu nezmařil.

 

Cafaro, ČTK/AP

"VAR byl na Sassuolo přísnější než silniční radar a potrestal ho, jako ještě žádný tým. Nová technologie trhá rekordy," napsal v komentáři list Gazzetta dello Sport. "Festival neuznaných gólů Sassuola. Ještě nikdy nebyl VAR tak přísný na jeden tým," přidal list Corriere dello Sport.

Neapol se v sobotu ujala vedení už v 8. minutě, po půl hodině hry se ale zdálo, že Sassuolo vyrovnalo. Gól Filipa Djuričiče ale nebyl po zásahu videorozhodčího kvůli ofsajdu uznán. Ze stejného důvodu pak postupně neplatily ani další Djuričičův zásah a trefy Francesca Caputa a Domenica Berardiho. Domácí naopak ještě jeden gól přidali.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..