Rubriky:

Itálie

Rád bych oblékal dres Janova, citují v Itálii sparťana Kucku

30. prosince 2010 20:10 - JANOV

Přestup sparťanského záložníka Juraje Kucky do FC Janov je prý na spadnutí. Italská média dnes citovala prohlášení slovenského fotbalového reprezentanta, že by chtěl do přístavního klubu odejít.

 

Jan Handrejch, Právo

"Rád bych nosil dres 'rossoblu'. Vím, že dohoda může být uzavřena během několika dnů," uvedl Kucka podle serveru Primocanale Sport.

O třiadvacetiletého záložníka projevily zájem také Palermo, Parma a Neapol, ale nejblíž k jeho angažování má zřejmě Janov.

Podle serveru Pianeta Genoa se kluby dohodly na snížení odstupného z pěti miliónů eur (125 miliónů korun) na 3,5 miliónu. Zbývá prý už jen vyřešit případný podíl Sparty při dalším Kuckově přestupu, který na sebe upozornil na mistrovství světa v JAR i při podzimním úspěšném účinkování českého mistra v Evropské lize. Jeho gól do sítě Palerma rozhodl o postupu Sparty do vyřazovací fáze.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..