Oslabený Juventus remizoval s nováčkem Cesenou

ŘÍM

Fotbalisté Juventusu Turín neudrželi v italské lize s Cesenou dvoubrankové vedení a bez vyloučeného obránce Marka Motty nakonec na hřišti nováčka remizovali 2:2. Hosté sice přerušili nelichotivou třízápasovou ligovou sérii bez bodu a vstřeleného gólu, ale z posledních osmi utkání se jen jednou radovali z výhry.

Hráči "Staré dámy" přitom začali v Ceseně dobře a díky dvěma brankám útočníka Alessandra Matriho vedli po půlhodině o dvě branky. Pět minut před přestávkou však domácí Chilan Luis Jiménez proměnil penaltu po faulu brankáře Gigiho Buffona a krátce nato musel po druhé žluté kartě předčasně ze hřiště krajní bek Motta. Za něj do druhého poločasu nastoupil Zdeněk Grygera, ale ten se svými spoluhráči inkasoval deset minut před koncem vyrovnávací branku od Marka Parola. Před zápasem předposlední tým soutěže sahal po třech bodech, ale Juventus remízu udržel.