Nedvěd byl v Itálii suspendován! Navíc dostal tučnou pokutu

8. prosince 2020 19:08 - Turín/Praha

Česká fotbalová legenda Pavel Nedvěd si v Itálii vykoledoval disciplinární trest. Viceprezident Juventusu byl potrestán za urážky rozhodčího v sobotním ligovém derby s FC Turín. Disciplinární komise italské ligy bývalého skvělého záložníka suspendovala na dva týdny do 21. prosince a uložila mu pokutu 10 000 eur (asi 260 tisíc korun).

 

Vlastimil Vacek, Právo

Majitel Zlatého míče za rok 2003 neudržel emoce v závěru vypjatého derby, které mistrovský Juventus otočil dvěma góly v poslední čtvrthodině a vyhrál 2:1.

Členem vedení Juventusu je Nedvěd od roku 2009, pátým rokem pak zastává funkci viceprezidenta, kterou nyní dva týdny nesmí vykonávat. Za urážky sudího byl dnes potrestán i ředitel klubu Fabio Paratici. "Z tribuny opakovaně a několik minut pokřikovali na rozhodčího," uvedla disciplinární komise.

Paratici na rozdíl od Nedvěda vyvázl bez pokuty. Za hlasité protesty byl v zápase potrestán i náhradní brankář Carlo Pinsoglio, jenž z lavičky viděl červenou kartu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..