Lazio Řím - Hellas Verona 1:2Barák pomohl Veroně k výhře nad Laziem

Řím

Fotbalisté Hellasu Verona zvítězili v 11. kole italské ligy na stadionu Lazia Řím 2:1. Český záložník Antonín Barák odehrál za Hellas celý zápas.

Utkání rozhodl v 67. minutě Adrien Tameze, který vystihl chybnou rozehrávku, následně obešel i gólmana Pepeho Reinu a zakončil do odkryté branky. Verona potvrdila vynikající vstup do sezony a posunula se na šesté místo o dva body před Lazio, které je osmé.

Crotone porazilo v souboji nováčků Spezii 4:1. Domácí tým si připsal první vítězství v sezoně, ale stále je v tabulce Serie A poslední.

Po nerozhodném prvním poločase rozhodlo Crotone dvěma góly krátce po změně stran, kdy Arkadiusz Reca a Eduardo Henrique upravili na 3:1. V závěru pojistil výsledek druhým gólem v utkání Junior Messias.

Italská fotbalová liga - 11. kolo
Crotone - Spezia 4:1 (7. a 90.+7 Messias, 49. Reca, 56. Henrique - 18. Farias)
FC Turín - Udine 2:3 (66. Belotti, 67. Bonazzoli - 24. Pussetto, 54. De Paul, 69. Nestorovski)
Lazio Řím - Hellas Verona 1:2 (56. Caicedo - 45. vlastní Lazzari, 67. Tameze)