Ronaldo prolomil mlčení. Jak je to s jeho přestupem?

18. srpna 2021 13:30 - Turín/Praha

Obsáhlé prohlášení ke spekulacím o svém přestupu zveřejnil v úterý na sociálních sítích portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo. Hvězda Juventusu Turín informace médií označila za urážlivé a nepřímo popřela, že by se měla vracet do Realu Madrid, jak psaly v úterý některé španělské sportovní listy. Útočník zároveň ujistil fanoušky šestatřicetinásobného mistra Serie A, že se plně soustředí na fotbal.

 

Twitter@TeamCRonaldo

Zůstane, nebo nezůstane šestatřicetiletý Ronaldo u Staré dámy? To je otázka, která zajímá nejednoho fotbalového fanouška.

Ronaldův agent Jorge Mandes měl pětinásobného držitele Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy nabízet Manchesteru City. A to za „pouhých" 25 milionů liber (asi 750 milionů korun). Média z Pyrenejského poloostrova zase psala o tom, že Ronaldo chce Juventus opustit a nejblíže má k návratu do Realu nebo přesunu do PSG.

Přestupová bomba na spadnutí! Ronalda nabízí agent se slevou, kdo je ve hře?

Ronaldo se prostřednictvím sociálních sítí proti některým zveřejněným informacím nepřímo ohradil. „Více než neúcta vůči mně je tento lehkovážný způsob, jakým se o mé budoucnosti píše, neúctou vůči hráčům, zaměstnancům a klubům, kteří jsou nechtěně zapojeni do takových spekulací," píše se v obsáhlém prohlášení.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano)

„Můj příběh v Realu byl napsán. Je zaznamenán ve statistikách. Ve slovech, trofejích a titulech. Je to vše v muzeu na Santiago Bernabéu. Mám k Realu velký respekt, k celé organizaci... Vím, že fanoušci Realu mě budou mít stále v srdci a já je budu mít ve svém," ohradil se Portugalec proti způsobu, jakým se píše o jeho o návratu k Bílému baletu.

Dále Ronaldo píše o tom, že jeho jméno se nejen v současnosti objevovalo v souvislosti s řadou klubů v mnoha různých ligách, přičemž často nikoho nezajímalo, kde je pravda. V závěru textu ubezpečil, že se plně soustředí na svou práci a na svou kariéru.

pb, Sport.cz

Časová osa: Serie A 2021/22

Filtr článků - Itálie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..